ВОЛЕЙБОЛ
07:40 часа (СП 2018 за жени) България – Канада (MAX Sport 2)

ТЕНИС
09:30 часа Турнир за мъже в Пекин (MAX Sport 1)
10:00 часа Турнир за мъже в Токио (MAX Sport 2)
11:00 часа Турнир за жени в Пекин (F+, Sport+ HD)
14:30 часа Турнир за жени в Пекин (F+, Sport+ HD)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
13:55 часа (Снукър) Европа Мастърс (Евроспорт 1)
16:00 часа (Голф) Европейски тур (MAX Sport 2)
19:55 часа (Снукър) Европа Мастърс (Евроспорт 1)
21:00 часа (Дартс) Световен Гран При (Нова Спорт)
21:45 часа (Баскетбол, Испания) Фуенлабрада – Уникаха (Нова Спорт)
23:25 часа (Дартс) Световен Гран При (Нова Спорт)

ФУТБОЛ
17:50 часа (Лига Европа) Астана – Рен (Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 2 HD (cro), beIN Sports MENA 6 HD, Cosmote Sport 3 HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Nova Sport 2 CZ / HD, QazSport / HD, RMC Sport 1 HD (France), Sky Sport 253 IT / HD, Sky Sport Football IT / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, ST World Football / HD, SuperSport 3 za / HD, Telekom Sport RO 2 / HD)

19:55 часа (Лига Европа) ФК Цюрих – Лудогорец (БНТ 1, beIN Sports MENA 9 HD, Digi Sport 3 (rom), RSI La 2 HD (Svizzera), RTS Deux HD (Suisse), SRF Zwei HD (Schweiz), Telekom Sport RO 3)

19:55 часа (Лига Европа) Бордо – ФК Копенхаген (6’Eren (den) / HD, Arena Sport 6 HD (cro), beIN Sports MENA 6 HD, Cosmote Sport 9 HD, M. Liga de Campeones 7 / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, RMC Sport 1 HD (France), RMC Story (France) / HD)
19:55 часа (Лига Европа) Милан – Олимпиакос (bTV Action, Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sports MENA 2 HD, BT Sport ESPN / HD, Canal+ Sport 1 Afrique, Cosmote Sport 2 HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, EuroSport 2 Sweden HD, LaLiga TV Bar / HD, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Nova Sport 2 CZ / HD, Polsat Sport Premium 1 HD, QazSport / HD, RMC Sport 2 HD (France), RTL 7 HD, Sky Sport 252 IT / HD, Sky Sport Uno IT / HD, Sport 4 Israel / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, SportKlub 2 (slovenia), ST World Football / HD, SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 9 za, Telekom Sport RO 1 / HD)
19:55 часа (Лига Европа) Бетис – Дюделанж (beIN Sports MENA 3 HD, Cosmote Sport 4 HD, GOL (España), Sky Sport 254 IT / HD, Sport TV5 (portugal)
19:55 часа (Лига Европа) Ворскла – Спортинг (Лисабон) (beIN Sports MENA 7 HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, LaLiga TV Bar 3 / HD, M. Liga de Campeones 4 / HD, MATCH! Igra / HD, SIC Portugal, Sport TV1 (portugal) / HD, SuperSport 8 za)
19:55 часа (Лига Европа) Карабах – Арсенал (БНТ 3, Arena Sport 2 HD (cro), beIN Sports MENA 1 HD, beIN Sports MENA 11 HD, BT Sport 2 / HD, C More Sport 2 HD (finland), Canal+ Sport 2 Afrique, CBC Sport HD, Cosmote Sport 5 HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, EuroSport 2 Denmark / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, LaLiga TV Bar 1 / HD, M. Liga de Campeones 1 / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Polsat Sport Premium 2 HD, RMC Sport 3 HD (France), Sky Sport 253 IT / HD, Sky Sport Football IT / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 3 (slovenia), ST Sports Premium / HD, SuperSport 3 za / HD, SuperSport 4 HD (alb), Telekom Sport RO 2 / HD)
19:55 часа (Лига Европа) Андерлехт – Динамо (Загреб) (Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), Canvas / HD, RTBF La Deux, SportKlub 1 (slovenia)
19:55 часа (Лига Европа) Фенербахче – Спартак (Търнава) (Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 2 (serbia), beIN Sports MENA 8 HD, beIN Sports Turkey 1 HD, Dvojka (RTV 2) / HD, Fox Sports 4 HD (ned), SuperSport 6 za / HD)
19:55 часа (Лига Европа) Зенит – Славия (Прага) (Arena Sport 5 (serbia), beIN Sports MENA 13 HD, Digi Sport 4 (rom), M. Liga de Campeones 8 / HD, MATCH! TV / HD, Nova Sport 1 CZ / HD, Sky Sport 255 IT / HD, ST Sports Arena)
19:55 часа (Лига Европа) Ред Бул Залцбург – Селтик (Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 5 HD (cro), beIN Sports MENA 12 HD, BT Sport 3 / HD, Cosmote Sport 8 HD, LaLiga TV Bar 4 / HD, M. Liga de Campeones 5 / HD, Sport 1 Israel / HD, SuperSport 5 za / HD, SuperSport 6 HD (alb), Telekom Sport RO 4, TV2 Sport 1 Norge / HD)
19:55 часа (Лига Европа) Розенборг – РазенБалшорт (Лайпциг) (beIN Sports MENA 4 HD, Cosmote Sport 7 HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 3 (hun), M. Liga de Campeones 6 / HD, SuperSport 5 HD (alb), TV2 Zebra / HD)
19:55 часа (Лига Европа) Байер (Леверкузен) – АЕК Ларнака (Ринг, beIN Sports MENA 5 HD, C More Sport 1 HD (finland), Cosmote Sport 6 HD, DAZN 2 Bar HD, LaLiga TV Bar 2 / HD, M. Liga de Campeones 3 / HD, ST Sports Focus)
22:00 часа (Лига Европа) Рейнджърс – Рапид (Виена) (Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia), beIN Sports MENA 1 HD, BT Sport 3 / HD, Cosmote Sport 9 HD, LaLiga TV Bar 4 / HD, M. Liga de Campeones 5 / HD, Polsat Sport Premium 3 PPV HD, Puls 4 / HD (Österreich), Sky Sport 255 IT / HD, SportKlub 2 (slovenia), SuperSport 4 HD (alb), SuperSport 5 za / HD, Telekom Sport RO 4)
22:00 часа (Лига Европа) Айнтрахт (Франкфурт) – Лацио (БНТ 3, Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 3 HD (cro), beIN Sports MENA 4 HD, BT Sport ESPN / HD, C More Sport 2 HD (finland), Cosmote Sport 4 HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 3 (rom), EuroSport 2 Denmark / HD, LaLiga TV Bar 3 / HD, M. Liga de Campeones 4 / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Nitro (Deutschland) / HD, Nitro (Österreich), Nova Sport 1 CZ / HD, Polsat Sport Premium 4 PPV HD, RMC Sport 2 HD (France), RTS 1 Serbia, Sky Sport 252 IT / HD, Sky Sport Uno IT / HD, Slovenia TV2 / HD, Sport 4 Israel / HD, Sport TV5 (portugal), ST World Football / HD, SuperSport 3 HD (alb), SuperSport 9 za, Telekom Sport RO 1 / HD, TV8 / HD (Italia), TVPlay Sports Baltic / HD)
22:00 часа (Лига Европа) Краснодар – Севиля (Arena Sport 4 HD (cro), Arena Sport 5 (serbia), beIN Sports MENA 3 HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, Digi Sport 4 (rom), EuroSport 2 Sweden HD, LaLiga TV Bar / HD, M. Liga de Campeones / HD, Sport 1 Israel / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, ST Sports Focus, SuperSport 5 HD (alb), SuperSport 6 za / HD)
22:00 часа (Лига Европа) Челси – МОЛ Види (bTV Action, 6’Eren (den) / HD, Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 5 HD (cro), beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, BT Sport 2 / HD, Canal+ Sport 2 Afrique, Cosmote Sport 2 HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, Fox Sports 4 HD (ned), LaLiga TV Bar 2 / HD, M. Liga de Campeones 3 / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Nova Sport 2 CZ / HD, Polsat Sport Premium 1 HD, RTL 7 HD, Sky Sport 253 IT / HD, Sky Sport Football IT / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 1 (slovenia), SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 3 za / HD, Telekom Sport RO 2 / HD)
22:00 часа (Лига Европа) Малмьо – Бешикташ (beIN Sports MENA 7 HD, beIN Sports Turkey 1 HD, C More Sport 1 HD (finland), CBC Sport HD, Kanal 9 (sweden) / HD, M. Liga de Campeones 8 / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, ST Sports Arena)
22:00 часа (Лига Европа) Сарпсборг – Генк (beIN Sports MENA 9 HD, Canvas / HD, TV2 Sport 1 Norge / HD)
22:00 часа (Лига Европа) Стандард (Лиеж) – Акхисарспор (beIN Sports MENA 8 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, M. Liga de Campeones 6 / HD, Polsat Sport Premium 2 HD, RTBF La Deux)
22:00 часа (Лига Европа) Аполон (Лимасол) – Марсилия (Arena Sport 2 (serbia), Arena Sport 6 HD (cro), beIN Sports MENA 6 HD, Canal+ Sport 1 Afrique, Cosmote Sport 5 HD, M. Liga de Campeones 7 / HD, RMC Sport 1 HD (France), Sky Sport 254 IT / HD)
22:00 часа (Лига Еропа) Яблонец – Динамо (Киев) (beIN Sports MENA 13 HD, CT Sport / HD, Digi Sport 3 (hun), Futbol 2 (ukraine) / HD, MATCH! Igra / HD, Polsat Sport Premium 5 PPV HD)
22:00 часа (Лига Европа) Спартак (Москва) – Виляреал (Ринг, Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 2 HD (cro), beIN Sports MENA 5 HD, Cosmote Sport 8 HD, Idman TV, LaLiga TV Bar 1 / HD, M. Liga de Campeones 1 / HD, MATCH! TV / HD, Polsat Sport Premium 6 PPV HD, QazSport / HD, ST Sports Premium / HD, SuperSport 8 za)
22:00 часа (Лига Европа) БАТЕ Борисов – ПАОК (beIN Sports MENA 12 HD, Cosmote Sport 3 HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, Telekom Sport RO 3)