ТЕНИС
06:00 часа
Турнир за жени в Токио (F+, Sport+ HD)
11:00 часа Турнир за жени в Гуангжоу (Sport+ HD)
13:00 часа Турнир за мъже в Санкт Петербург (Sport+ HD)
14:00 часа Турнир за жени в Гуангжоу (F+)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
13:30 часа (Голф) Португал Мастърс (MAX Sport 2)
15:00 часа (Джудо) Световно първенство в Баку (Евроспорт 2)
16:00 часа (Колоездене) Копа Сабатини (Евроспорт 1)
17:30 часа (Голф) Португал Мастърс (MAX Sport 2)
21:10 часа (Конен спорт) Състезание в САЩ (Евроспорт 1)

ФУТБОЛ
19:55 часа (Лига Европа) Виляреал – Рейнджърс (БНТ 2, beIN Sports MENA 3 HD, BT Sport 3 / HD, C More Sport 2 HD (finland), EuroSport 2 Sweden HD, M. Liga de Campeones / HD, SportKlub 2 (slovenia), SuperSport 5 za / HD)
19:55 часа (Лига Европа) МОЛ Види – БАТЕ Борисов (C More Stream Finland, Virgin Media Sport Extra 5)
19:55 часа (Лига Европа) Севиля – Стандард (Лиеж) (GOL (España), Sport 1 Israel / HD, Sport TV5 (portugal)
19:55 часа (Лига Европа) Бешикташ – Сарпсборг (CBC Sport HD, M. Liga de Campeones 6 / HD, Sport TV2 (portugal) / HD)
19:55 часа (Лига Европа) Рапид (Виена) – Спартак (Москва) (M. Liga de Campeones 8 / HD)
19:55 часа (Лига Европа) Динамо (Киев) – Астана (M. Liga de Campeones 5 / HD)
19:55 часа (Лига Европа) Генк – Малмьо (M. Liga de Campeones 7 / HD)
19:55 часа (Лига Европа) ПАОК – Челси (БНТ 3, beIN Sports MENA 2 HD, BT Sport 2 / HD, C More Sport 1 HD (finland), EuroSport 2 Denmark / HD, M. Liga de Campeones 1 / HD, Sky Sport Football IT / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 1 (slovenia)
19:55 часа (Лига Европа) Лацио – Аполон (Лимасол) (Ринг, M. Liga de Campeones 4 / HD, Sky Sport Uno IT / HD, SuperSport 9 za)
19:55 часа (Лига Европа) Акхисарспор – Краснодар (C More Stream Finland)
19:55 часа (Лига Европа) Олимпик (Марсилия) – Айнтрахт (Франкфурт) (bTV Action, beIN Sports MENA 1 HD, BT Sport ESPN / HD, Fox Sports 4 HD (ned), M. Liga de Campeones 3 / HD, Sport 4 Israel / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, SuperSport 8 za)
22:00 часа (Лига Европа) РазенБалшпорт (Лайпциг) – Ред Бул (Залцбург) (BT Sport ESPN / HD, M. Liga de Campeones 6 / HD, Nitro (Deutschland) / HD, Nitro (Österreich), Puls 4 / HD (Österreich), Sport 1 Israel / HD, SportKlub 1 (slovenia)
22:00 часа (Лига Европа) Селтик – Розенборг (BT Sport 3 / HD, M. Liga de Campeones 7 / HD, SportKlub 2 (slovenia), SuperSport 5 za / HD)

22:00 часа (Лига Европа) Лудогорец – Байер (Леверкузен) (БНТ 1, БНТ 3, M. Liga de Campeones 5 / HD)
22:00 часа (Лига Европа) ФК Копенхаген – Зенит (6’Eren (den) / HD, C More Sport 1 HD (finland)
22:00 часа (Лига Европа) Дюделанж – Милан (Ринг, С More Sport 2 HD (finland), EuroSport 2 Sweden HD, M. Liga de Campeones 2 / HD, Sky Sport Uno IT / HD, Sport TV5 (portugal), SuperSport 9 za, TV8 / HD (Italia)
22:00 часа (Лига Европа) Динамо (Загреб) – Фенербахче (Fox Sports 4 HD (ned), Idman TV, Slovenia TV2 / HD)
22:00 часа (Лига Европа) Олимпиакос – Бетис (beIN Sports MENA 3 HD, M. Liga de Campeones 2 / HD, RTS 2 (serbia), Sport TV3 (portugal) / HD)
22:00 часа (Лига Европа) Арсенал – Ворскла (bTV Action, beIN Sports MENA 2 HD, BT Sport 2 / HD, EuroSport 2 Denmark / HD, M. Liga de Campeones 3 / HD, Sky Sport Football IT / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV2 (portugal) / HD)
22:00 часа (Лига Европа) Славия (Прага) – Бордо (M. Liga de Campeones 8 / HD, RMC Story (France) / HD)
22:00 часа (Лига Европа) Спартак (Търнава) – Андерлехт (beIN Sports MENA 1 HD, Dvojka (RTV 2) / HD)
22:00 часа (Лига Европ) Спортинг (Лисабон) – Карабах (CBC Sport HD, M. Liga de Campeones 4 / HD, SIC Portugal, Sport TV1 (portugal) / HD, SuperSport 8 za)
22:00 часа (Лига Европа) АЕК Ларнака -Цюрих (RSI La 2 HD (Svizzera), RTS Deux HD (Suisse), SRF Zwei HD (Schweiz)