ТЕНИС
12:00 часа Турнир за жени в Дубай (F+, Sport+ HD)
15:00 часа Турнир за мъже в Марсилия (Sport+ HD)
17:00 часа Турнир за жени в Дубай (F+)
20:00 часа Турнир за мъже в Марсилия (Sport+ HD)
21:00 часа Турнир за мъже в Марсилия (F+)
21:30 часа Турнир за мъже в Рио де Жанейро (Мтел Спорт 1)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа (Евролига) ЦСКА (Москва) – Баскония (Мтел Спорт 1, beIN Sports MENA HD 8, Look TV (Romania) / HD, MATCH! Igra / HD, Nova Sports 2 HD (Cyprus), Nova Sports 2 HD (Hellas), SportKlub 1 (Montenegro) / HD, SportKlub 1 (Serbia) / HD, Viasat Sport Baltic)
19:45 часа (Евролига) Фенербахче – Олимпия (Милано) (beIN Sports Turkey 3 / HD, Nova Sports 3 HD (Cyprus), Nova Sports 3 HD (Hellas), SportKlub 3 (Croatia), SportKlub 3 (Serbia) / HD)
21:00 часа (Евролига) Олимпиакос – Валенсия (beIN Sports MENA HD 9, Nova Sports 1 HD (Cyprus), Nova Sports 1 HD (Hellas), SportKlub 1 (Balkins), Viasat Sport Baltic)
21:45 часа (Евролига) Уникаха Малага – Макаби (Тел Авив) (Мтел Спорт 2, Chanel 10 Israel / HD, Digi Sport 4 (rom), Fox Sports 1 Africa, Nova Sports 2 HD (Cyprus), Nova Sports 2 HD (Hellas), SportKlub 1 (Montenegro) / HD, SportKlub 1 (Serbia) / HD, SportKlub 1 (Slovenia), Viasat Urheilu Finland HD)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
09:30 часа (Голф) Катар Мастърс (Мтел Спорт 2)
13:00 часа (Голф) Катар Мастърс (Мтел Спорт 2)
21:00 часа (Снукър) Световни Гран При Престън (Евроспорт 2)
21:00 часа (Дартс) Висша лига в Берлин (Нова Спорт)

ФУТБОЛ
16:30 часа (Индия, Суперлига) Мумбай Сити – НортИйст Юнайтед (Fox Sports 1 Africa, SportKlub 3 (Croatia), SportKlub 3 (Serbia) / HD, SportKlub 3 (Slovenia)
18:00 часа (Лига Европа) Локомотив (Москва) – Ница (bTV Action, Arena Sport 1 HD (cro)l Arena Sport 3 (Serbia), beIN Sports France 1 / HD, beIN Sports MENA HD 1, BT Sport 2 / HD, Cosmote Sport 8 HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, EuroSport 2 Denmark / HD, Idman TV, MATCH! TV / HD, Nova Sport 1 (Czech) / HD, Sport TV2 (Portugal) / HD, SuperSport 3 za / HD, SuperSport MaXimo 1, Telekom Sport RO 2 / HD, Tivibu Spor 2 HD)
20:00 часа (Лига Европа) Атлетико (Мадрид) – ФК Копенхаген (Arena Sport 1 HD (cro), beiN Sports Espana / HD, beIN Sports MAX 4 (France), beiN Sports MENA HD 13, beIN Sports MENA HD 17, Cosmote Sport 5 HD, EuroSport 2 Sweden HD, nSport+  /HD, Sport TV2 (Portugal) / HD, SuperSport 3 za / HD, Telekom Sport Ro 4)
20:00 часа (Лига Европа) Динамо (Киев) – АЕК (beIN Sports MAX 8 (France), beiN Sports MENA HD 7, Cosmote Sport 2 HD, Digi Sport 3 (hun), Futbol 1 (Ukraine) / HD, Kanal Ukraine / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, SuperSport 5 HD (alb), SuperSport 5 za / HD)
20:00 часа (Лига Европа) Лацио – Стяуа (Arena Sport 4 (Serbia), beIN MAX 4 (Espana), BeiN Sports MAX 5 (France), beIN Sports MENA HD 5, Canal+ Sport HD (Poland), Cosmote Sport 6, Pro TV / HD, Sky Calcio 1 / HD, Sky Calcio 4 / HD, Sky Sport 3 (Italy) / HD, SuperSport 4 HD (alb), Telekom Sport RO 1 / HD, Tivibu Spor 5 HD)
20:00 часа (Лига Европа) РазенБалшпорт (Лайпциг) – Наполи (Ринг, 6’Еren (den) / HD, Arena Sport 3 (Serbia), beIN MAX 3 / HD (Espana), beIN Sports France 2 / HD, beIN Sports MENA HD 4, BT Sport 1 / HD, Canal+ Sport 2 Afrique, Cosmote Sport 3 HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Nova Sport 1 (Czech) / HD, Sky Calcio 2 / HD, Sky Sport 1 (Italy) / HD, Sky Sport 3 (Germany) / Sport TV1 (Portugal) / HD, SuperSport 10 za, SuperSport 2 HD (alb), Telekom Sport RO 2 / HD, Tivibu Spor 2 HD, TVP Sport / HD (Poland)
20:00 часа (Лига Европа) Спортинг (Лисабон) – Астана (beIN Sports MAX 6  (France), beIN Sports MENA HD 6, SIC Portugal, SuperSport MaXimo 1)
20:00 часа (Лига Европа) Виктория (Пилзен) – Партизан (Arena Sport 5 HD (cro), beIN Sports MAX 9 (France), beIN Sports MENA HD 12, Cosmote Sport 8 HD, CT 2 / HD, RTS1 (Serbia), SportKlub 1 (Slovenia)
20:00 часа (Лига Европа) Виляреал – Лион (bTV Action, Arena Sport 2 (Serbia), Arena Sport 3 HD (cro), beIN MAX 1 / HD (Espana), beIN Sports France 1 / HD, beIN Sports MENA HD 3, Canal+ Sport Afrique, Canal+ Sport 2 HD (Poland), Club RTL, Cosmote Sport 4 HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, Sport TV5 (Portugal), SuperSport 3 HD (alb), SuperSport 6 za / HD, Telekom Sport RO 3, Tivibu Spor 3 HD)
20:00 часа (Лига Европа) Зенит – Селтик (Arena Sport 4 HD (cro), Arena Sport 5 (Serbia), beIN Sports MAX 7 (France), beIN Sports MENA HD 11, BT Sport 3 / HD, Cosmote Sport 7 HD, eir Sport 2 / HD, EuroSport 2 Denmark / HD, Idman TV, MATCH! Futbol 2 / HD, MATCH! TV / HD, Sky Calcio 3 / HD, Sport TV3 (Portugal) / HD, SportKlub 3 (Slovenia), SuperSport 2 za / HD)
22:05 часа (Лига Европа) Арсенал – Йостерсунд (Ринг, 6’Eren (den) / HD, Arena Sport 1 HD (cro), beIN MAX 7 (Espana), beIN Sports France 2 / HD, beIN Sports MENA 4K, beIN Sports MENA HD 11, beIN Sports MENA HD 5, BT Sport 2 / HD, Cosmote Sport 6 HD, Digi Sport 1 (hun)  /HD, eir Sport 2 / HD, MATCH! Futbol 1  /HD, Nova Sport 1 (Czech) / HD, Ruutu+ Urheilu 2, Sky Calcio 3 / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV2 (Portugal) / HD, SuperSport 3 za / HD, SuperSport 4 HD (alb), Telekom Sport RO 4, Tivibu Spor 4 HD, TVP Sport / HD (Poland)
22:05 часа (Лига Европа) Брага – Марсилия (Arena Sport 3 HD (cro), Arena Sport 4 (Serbia), beIN Sports France 1 / HD, beIN Sports MENA HD 6, Canal+ Sport 1 Afrique, Cosmote Sport 8 HD, nSport+ / HD, Sport TV1 (Portugal) / HD, SuperSport MaXimo 1, W9 / HD (France), W9 Suisse HD)
22:05 часа (Лига Европа) Аталанта – Борусия (Дортмунд) (bTV Action, Arena Sport 5 (Serbia), beIN MAX 6 (Espana), beIN Sports MAX 5 (France), beIN Sports MENA HD 13, beiN Sports MEN HD 4, BHT 1 (BiH), BT Sport 1 / HD, Canal+ Sport 2 Afrique, Canal+ Sport HD (Poland), Canvas / HD, Club RTL, Cosmote Sport 3 HD, Dvojka (RTV 2) / HD, EuroSport 2 Denmark / HD, Federalna TV, HRT TV2 (Croatia), Idman TV, Kanal A (Slovenia), MATCH! Futbol 2 / HD, MRT 1, RTL 2 Hungary / HD, RTRS TV, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 3 (Italy) / HD, Sly Sport 4 (Germany) / HD, Sport 1 (Germany) / HD, Sport TV5 (Portugal), SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 6 za / HD, Telekom Sport RO 3, Tivibu Spor 2 HD, TRT Spor / HD)
22:05 часа (Лига Европа) Милан – Лудогорец (БНТ 1, БНТ HD, Arena Sport 2 (Serbia), Arena Sport 5 HD (cro), beIN Sports MAX 4 (france), beIN Sports MENA HD 12, beIN Sports MEN HD 2, BT Sports 3 / HD, Cosmote Sport 5 HD, Digi Sport 2(hun) / HD, EuroSport 2 Sweden HD, Futbol 2 (Ukraine) / HD, Sky Calcio 2 / HD, Sky Sport 1 (Italy) / HD, Sport TV3 (Portugal) / HD, SuperSport 2 za / HD, SuperSport 3 HD (alb), Telekom Sport RO 2 / HD, Tivibu Spor 3 HD, TV8 / HD (Italia)
22:05 часа (Лига Европа) Атлетик (Билбао) – Спартак (Москва) (Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sports Espana / HD, beIN Sports MAX 6 (France), beIN Sports MENA HD 17, beIN Sports MENA HD 3, Canal+ Sport 2 HD (Poland), Cosmote Sport 7 HD, MATCH! Futbol 3 / HD, MATCH! TV / HD, SuperSport 10 za)
22:05 часа (Лига Европа) Ред Бул Залцбург – Реал Сосиедад (Arena Sport 3 (Serbia), beIN MAX 5 (Espana), beIN Sports MENA HD 7, Cosmote Sport 4 HD, Digi Sport 3 (hun), Puls 4 / HD (Osterreich), Sky Sport Austria / HD, SportKlub 1 (Slovenia), SuperSport 5 za / HD, Tivibu Spor 5 HD)