ВОЛЕЙБОЛ
20:30 часа (СП 2018) България – Финландия (БНТ 1)

ТЕНИС
20:00 часа Ю Ес Оупън – турнир от Големия шлем (Евроспорт 1)
23:00 часа Ю Ес Оупън – турнир от Големия шлем (Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
09:30 часа
(Гребане) Световно първенство в Пловдив (БНТ HD)
10:40 часа (Мото GP) Гран При на Сан Марино, загрявка (МAX Sport 1)
11:00 часа (Гребане) Световно първенство в Пловдив (БНТ HD)
12:00 часа (Мото 3) Гран При на Сан Марино (MAX Sport 1)
13:00 часа (Ски-скокове) Лятна Гран При Чайковски (Евроспорт 1)
13:00 часа (Голф) Европейски тур, Омега Мастърс (MAX Sport 2)
13:20 часа (Мото 2) Гран При на Сан Марино (MAX Sport 1)
14:00 часа (Катерене) Световно първенство в Инсбрук (Евроспорт 2)
15:00 часа (Мото GP) Гран При на Сан Марино (MAX Sport 1)
16:00 часа (Колоездене) Обиколка на Испания (Евроспорт 1)
17:45 часа (Колоездене) Обиколка на Великобритания (Евроспорт 2)
20:00 часа (Катерене) Световно първенство в Инсбрук (Евроспорт 2)
21:00 часа (НАСКАР) Състезание в Индианаполис (MAX Sport 1)
21:15 часа (Колоездене) Гран При на Монреал (Евроспорт 2)

ФУТБОЛ
13:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Реус Депортиу – Албасете (LaLiga 1|2|3 TV)
14:00 часа (Англия, Лига 1) Оксфорд – Ковънтри (Диема Спорт 2, Arena Sport 1 / HD (svk), beIN Sports MENA 12 HD, beIN Sports Turkey 1 HD, DAZN 1 Bar HD, Sky Sports Football UK / HD, Sport 2 Israel / HD, SportKlub HD (balkins), Telekanal Futbol, ViaSport 1 HD (norge)
14:30 часа (Купа на африканските нации) Мадагаскар – Сенегал (beIN Sports MENA 1 HD)
16:00 часа (Лига на нациите) Украйна – Словакия (БНТ HD, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, Cosmote Sport 8 HD, DAZN 1 Bar HD, EuroSport 2 Denmark / HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, Jednotka (RTV 1) / HD, L´Équipe TV / HD (France), MATCH! Futbol 1 / HD, MATCH! TV / HD, Polsat Sport Extra / HD, Sky Sports Football UK / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport 24 At Sea HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), SuperSport 3 za / HD, TV2 Sport Premium HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Virgin Media Three, Ziggo Sport Select HD)
16:00 часа (Купа на африканските нации) Свазиленд – Тунис (beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 3 HD)
16:30 часа (Купа на африканските нации) Руанда – Кот д’Ивоар (Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), beIN Sports MENA 1 HD)
17:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Нумансия – Елче (LaLiga 1|2|3 TV)
17:30 часа (Купа на африканските нации) Конго – Зимбабве (SuperSport 9 za)
18:00 часа (Купа на африканските нации) Ангола – Ботсвана (SuperSport 7 za / HD)
19:00 часа (Лига на нациите) Дания – Уелс (beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, C More Live HD, Cosmote Sport 1 HD, DAZN 1 Bar HD, Eleven Sports 2 Belgium, Kanal 5 (denmark) / HD, L´Équipe TV / HD (France), MATCH! TV / HD, Polsat Sport / HD, S4C Digital / HD, Sky Sports Football UK / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport 24 At Sea HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 1 (slovenia), SuperSport 3 HD (alb), SuperSport 3 za / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Virgin Media Three, Ziggo Sport Select HD)
19:00 часа (Лига на нациите) България – Норвегия (БНТ 1, БНТ HD, 5 SPORT / HD (israel), beIN Sports MENA 3 HD, C More Live 2 HD, Cosmote Sport 2 HD, DAZN 2 Bar HD, EuroSport 2 Denmark / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Sky Sports *RED button, Sport TV2 (portugal) / HD, Sportkanalen HD, SuperSport 4 za / HD, TV2 (norway) / HD, Ziggo Sport Voetbal)
19:00 часа (Лига на нациите) Грузия – Латвия (1TV (georgia) / HD, beIN Sports MENA 4 HD, Cosmote Sport 3 HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Polsat Sport News HD, Sky Sports *RED button, Sport TV3 (portugal) / HD, TV2 Sport Premium HD, TV6 Latvia)
19:00 часа (Лига на нациите) Македония – Армения (Armenia TV, beIN Sports MENA 5 HD, MATCH! Futbol 3 / HD, Sky Sports *RED button, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SuperSport 2 HD (alb)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Естремадура – Гранада (LaLiga 1|2|3 TV)
21:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Кордоба – Алкоркон (LaLiga 1|2|3 TV)
21:45 часа (Лига на нациите) Франция – Холандия (БНТ HD, 6’Eren (den) / HD, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, C More Fotboll HD, Canale 5 (Italia) / HD, Cosmote Sport 1 HD, DAZN 1 Bar HD, Eleven Sports 1 Belgium, Futbol 1 (ukraine) / HD, M6 / HD (France), M6 Suisse / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, MATCH! TV / HD, Polsat Sport / HD, QazSport / HD, Sky Sports Football UK / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sport 1 (czech/svk) / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 3 za / HD, Telecinco (España) / HD, TV2 Zebra / HD, TVPlay Sports Baltic / HD, Virgin Media Three)
21:45 часа (контрола) Германия – Перу (5 PLUS (israel), beIN Sports MENA 5 HD, C More Live HD, Cosmote Sport 7 HD, Eleven Sports 2 Belgium, EuroSport 2 Denmark / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, L´Équipe TV / HD (France), MATCH! Futbol 3 / HD, RTL / HD (Deutschland), Sport TV2 (portugal) / HD, Sportkanalen HD, SuperSport 3 HD (alb), SuperSport 7 za / HD, TV2 Sportskanalen / HD)
21:45 часа (Лига на нациите) Кипър – Словения (5 SPORT / HD (israel), beIN Sports MENA 3 HD, Cosmote Sport 2 HD, DAZN 2 Bar HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Polsat Sport Extra / HD, Sky Sports *RED button, TV2 Sport Premium HD, Ziggo Sport Select HD)
21:45 часа (Лига на нациите) Лихтенщайн – Гибралтар (beIN Sports MENA 4 HD, Cosmote Sport 3 HD, Polsat Sport News HD, Sky Sports *RED button, Ziggo Sport Voetbal)
21:45 часа (Сегунда дивисион) Депортиво (Ла Коруня) – Спортинг (Хихон) (Movistar Partidazo / HD)
22:00 часа (Бразилия, Серия „А“) Палмейрас – Коринтианс (Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 2 HD (cro), Arena Sport BiH, beIN Sports MENA 7 HD, beIN Sports Turkey 1 HD, Sport 4 Israel / HD, Sport TV1 (slovenia)