ФУТБОЛ
17:30 часа
– България, Първа лига: Септември – Дунав (Нова Спорт)
20:00 часа – България, Първа лига: Верея – Лудогорец (Диема Спорт)
20:00 часа – Италия, Серия „Б“: Венеция – Палермо (Arena Sport 2 HD (cro), Sky Calcio 2 / HD, Sky Super Calcio / HD, SuperSport 3 HD (alb)
21:30 часа – Германия, Бундеслига: Хофенхайм – Хановер (Евроспорт 2 България, beIN Sports MENA 5 HD, BT Sport 3 / HD, Cosmote Sport 1 HD, Digi Sport 2 HD (svk), Eleven Sports 1 HD (poland), EuroSport 2 North-East / HD, EuroSport 2 XTRA HD (de), Fox Sports 2 HD (Nederland), Idman TV, MATCH! Futbol 3 / HD, Movistar Fútbol / HD)
21:45 часа – Англия, Чемпиъншип: Фулъм – Съндърланд (Нова Спорт, beIN MAX 1 HD (turkey), beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Eleven Sports 3 HD (poland), Fox Sports 1 Africa, Nova Sports 4 HD (hellas), Sky Sports Football / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sport 2 Israel / HD, Sportdigital TV / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, Telekanal Futbol)
21:45 часа – Франция, Лига 1: Монпелие – Сент Етиен (Диема Спорт)

ТЕНИС
12:30 часа
– Турнир за жени в Истанбул (F+ /Sport+ HD „Булсатком“)
12:30 часа – Турнир за мъже в Будапеща (Мтел Спорт 2)
13:30 часа – Турнир в Барселона (Мтел Спорт 1)
(около 15 – 15:30 часа е срещата на Григор Димитров с Пабло Кареньо-Буста)
14:30 часа
– Турнир за жени в Щутгарт (F+ „Булсатком“)
19:30 часа – Турнир за жени в Щутгарт (F+ „Булсатком“)
21:30 часа – Турнир за жени в Щутгарт (Sport+ HD „Булсатком“)

ФОРМУЛА 1
12:00 часа
– Първа тренировка за Голямата награда на Азербайджан (Диема Спорт)
16:00 часа – Втора тренировка за Голямата награда на Азербайджан (Диема Спорт)

БАСКЕТБОЛ
18:00 часа
– Берое – Монтана 2007 – трета среща от финалната серия на държавното първенство при жените (БНТ HD)
20:00 часа – Евролига: Химки – ЦСКА (Москва), четвърти плейофен четвъртфинал (Мтел Спорт 2)
22:00 часа – Евролига: Реал (Мадрид) – Панатинайкос, четвърти плейофен четвъртфинал (Мтел Спорт 2)

КОЛОЕЗДЕНЕ
17:00 часа
– Обиколка на Романдия (Евроспорт 2 България)

СНУКЪР
12:00 часа
– Световно първенство (Евроспорт 1 България)
21:00 часа – Световно първенство (Евроспорт 1 България)

ГОЛФ
9:30 часа
– Европейски тур, 2 кръг, Volvo China Open, втора сесия (Мтел Спорт 2)