БАСКЕТБОЛ
18:30 часа (НБЛ) Левски Лукойл – Рилски спортист (БНТ Свят, БНТ HD)

ТЕНИС
13:00 часа Турнир за мъже в Мадрид (Мтел Спорт 1, Мтел Спорт 2)
13:00 часа Турнир за жени в Мадрид (F+, Sport+ HD)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
17:15 часа (Световно първенство) Беларус – Румъния (C More Sport 2 (Finland), Dvojka (RTV 2) / HD, TV3 (Sweden) / HD)
17:15 часа (Световно първенство) САЩ – Германия (C More Sport 1 HD (Finland), CT Sport / HD, FreeSportsUK, Sport 1 (Germany) / HD, Sport 1+ HD (Germany), Tv10 (Sweden), TV2 Sport HD (Denmark)
21:15 часа (Световно първенство) Канада – Дания (C More Sport 1 HD (Finland), CT Sport / HD, TV10 (Sweden), TV2 Sport HD (Denmark), TVP Sport / HD (Poland)
21:15 часа (Световно първенство) Швеция – Франция (C More Sport 2 (Finland), Dvojka (RTV 2) / HD, L’Equipe TV / HD (France), Sport 1+ HD (Germany), TV3 (Sweden) / HD)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
15:30 часа (Супербайк) Състезание в Аултън Парк (Евроспорт 2)
16:00 часа (Снукър) Световен шампионат в Шефилд (Евроспорт 1)
18:30 часа (Супербайк) Състезание в Аултън Парк (Евроспорт 2)
21:00 часа (Снукър) Световен шампионат в Шефилд (Евроспорт 1)

БГ ФУТБОЛ
17:30 часа (Втора лига) Царско село – Локомотив (София) (Диема Спорт)
20:00 часа (Първа лига) Етър – Пирин (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
17:00 часа (ЕП до 17 г.) Англия – Италия (ITV 4 / HD)
18:00 часа (Румъния, Лига 1) Сепси – Конкордия (Digi Sport 1 (rom) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
20:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Малмьо – ИФК Гьотеборг (C More Fotboll HD, Sportkanalen HD)
20:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Сириус – Йоребро (C More Sport HD (Sweden)
20:00 часа (Норвегия, Елитсериен) Сарпсборг – Молде (MAX Norge / HD)
20:00 часа (Дания, Суперлига) Мидтиланд – Нордселанд (Canal 9 (Denmark) / HD)
20:00 часа (Турция, Суперлига) Бешикташ – Кайзериспор (A+ Sport, beIN Sports Turkey 1 HD, DigiTurk UHD (4K)
20:00 часа (Турция, Суперлига) Гьозтепе – Малатияспор (beIN Sports Turkey 2 HD)
20:30 часа (Израел, Лигат Ал) Макаби (Тел Авив) – Макаби (Нетаня) (Sport 1 Israel / HD)
20:45 часа (Румъния, Лига 1) Студенцеск (Яш) – Стяуа (Digi Sport 1 (rom) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
22:00 часа (Португалия, Примейра лига) Пасош де Ферейра – Рио Аве (Sport TV Africa / HD, Sport TV1 (Portugal) / HD)
22:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Гранада – Райо Валекано (GOL (Espana)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Леганес – Леванте (beIN LaLiga HD, beIN MAX 7 HD (France), beIN Sports MENA HD 17 HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Turkey 4 HD, Cosmote Sport 2 HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, ONE Sport (Israel) / HD, Sky Sports Football / HD, SuperSport 7 za / HD, SuperSport MaXimo 1, ViaSport 1 HD (Norge)