ТЕНИС
19:00 часа Ю Ес Оупън (Евроспорт 1)
23:00 часа Ю Ес Оупън (Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:55 часа (Мото GP) Гран При на Сан Марино, трета тренировка (Макс Спорт 1)
13:30 часа (Голф) Европейски тур, Омега Мастърс (Макс Спорт 2)
13:30 часа (Мото GP) Гран При на Сан Марино, квалификация (Макс Спорт 1)
13:45 часа (Колоездене) Обиколка на Испания (Евроспорт 1)
14:00 часа (Катерене) Световно първенство в Инсбрук (Евроспорт 2)
17:00 часа (Колоездене) Обиколка на Великобритания (Евроспорт 2)
18:15 часа (Мотоциклетизъм) Супербайк на Силвърстоун (Евроспорт 2)
20:00 часа (Катерене) Световно първенство в Инсбрук (Евроспорт 2)
20:00 часа (Спидуей) Гран При на Словения (Макс Спорт 1)

ПЛАЖЕН ФУТБОЛ
12:35 часа (Европейска лига) Англия – България (Макс Спорт 1)
17:30 часа (Европейска лига) Испания – Португалия (Макс Спорт 1)
18:45 часа (Европейска лига) Украйна – Италия (Макс Спорт 1)

ФУТБОЛ
14:30 часа
(Англия, ФА Къп) Молтби Мейн – Фрикли Атлетик (BBC Connected TV (app)
15:00 часа (Швеция, Суперетан) Йонкьопинг – Йефле (C More Fotboll HD)
15:00 часа (Купа на африканските нации, кв.) Коморските о-ви – Камерун (beIN Sports MENA 3 HD, Fox Sports 4 HD (ned)
15:30 часа (Купа на африканските нации, кв.) Сейшелите – Босна (SuperSport 9 za)
16:00 часа (Лига на нациите) Северна Ирландия – Босна и Херцеговина (БНТ HD, beIN Sports MENA 11 HD, Cosmote Sport 8 HD, EuroSport 2 Denmark / HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, L´Équipe TV / HD (France), MATCH! Futbol 1 / HD, Polsat Sport / HD, Sky Sports Football UK / HD, Sport 1 (czech/svk) / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 24 At Sea HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), SuperSport 3 za / HD, TV2 Sport Premium HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Virgin Media Three, Ziggo Sport Select HD)
16:00 часа (Купа на африканските нации, кв.) ЮАР – Либия (Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), SuperSport 10 za, SuperSport 4 za / HD)
16:00 часа (Купа на африканските нации, кв.) Кения – Гана (beIN Sports MENA 6 HD)
17:00 часа (Англия, Лига 1) Бекпул – Брадфорд Сити (Диема Спорт 2, Arena Sport 1 / HD (svk), beIN Sports MENA 12 HD, beIN Sports Turkey 1 HD, Sport 2 Israel / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), Telekanal Futbol, TV3 Sport (den) / HD, ViaSport 1 HD (norge)
17:00 часа (Швеция, Суперетан) Дегерфор – Ескилстуна (C More Fotboll HD)
17:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Осасуна – Алмерия (LaLiga 1|2|3 TV)
17:00 часа (Купа на африканските нации, кв.) Намибия – Замбия (SuperSport 7 za / HD)
18:00 часа (Купа на африканските нации, кв.) Мозамбик – Гвинея Бисау (SuperSport 9 za)
18:00 часа (Купа на африканските нации, кв.) Екваториална Гвинея – Судан (beIN Sports MENA 5 HD)
19:00 часа (Лига на нациите) Швейцария – Исландия (БНТ HD, 6’Eren (den) / HD, beIN Sports MENA 11 HD, C More Live HD, Cosmote Sport 2 HD, Eleven Sports 2 Belgium, Futbol 2 (ukraine) / HD, L´Équipe TV / HD (France), MATCH! Futbol 1 / HD, MATCH! TV / HD, Polsat Sport / HD, QazSport / HD, RSI La 2 HD (Svizzera), RTS Deux HD (Suisse), Sky Sports Football UK / HD, Sport 1 (czech/svk) / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 1 Israel / HD, Sport 24 At Sea HD, Sport TV1 (portugal) / HD, Sportkanalen HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), SRF Zwei HD (Schweiz), SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 3 za / HD, TV2 Zebra / HD, TVPlay Sports Baltic / HD, Viasat Urheilu Finland HD, Virgin Media Three, Ziggo Sport Voetbal)
19:00 часа (Лига на нациите) Беларус – Сан Марино (Cosmote Sport 7 HD, MATCH! Futbol 3 / HD, Polsat Sport News HD, Sky Sports *RED button, Sport 2 (hungary), Sport TV3 (portugal) / HD, SportKlub HD (balkins)
19:00 часа (Лига на нациите) Финландия – Унгария (beIN Sports MENA 3 HD, C More Fotboll HD, Cosmote Sport 3 HD, EuroSport 2 Denmark / HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, M4 Sport / HD (Hungary), MATCH! Futbol 2 / HD, Polsat Sport Extra / HD, Sky Sports *RED button, Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SuperSport 7 za / HD, TV2 Sport Premium HD, Viasat Jalkapallo Finland HD)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Овиедо – Сарагоса (GOL (España), LaLiga 1|2|3 TV M1)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Малага – Тенерифе (LaLiga 1|2|3 TV M2)
19:15 часа (Англия, Нешънъл лийг) Ебсфлийт – Гейтсхед (BT Sport 2 / HD)
19:30 часа (Купа на африканските нации, кв.) Гамбия – Алжир (beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 6 HD)
19:30 часа (Холандия, Ерсте дивизи) Твенте – Ос (Fox Sports 1 HD (ned)
21:00 часа (Хърватско първенство) Славен (Копривница) – Интер (Запрешич) (Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia)
21:00 часа (Купа на африканските нации, кв.) Египет – Нигер (Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sports MENA 5 HD, Fox Sports 4 HD (ned)
21:45 часа (Лига на нациите) Англия – Испания (БНТ HD, 6’Eren (den) / HD, beIN Sports MENA 11 HD, C More Fotboll HD, Canale 5 (Italia) / HD, Cosmote Sport 2 HD, Eleven Sports 1 Belgium, Futbol 2 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, MATCH! TV / HD, Polsat Sport / HD, QazSport / HD, Sky Sports Football UK / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sky Ultra HD 2 (4K), Sport 1 (czech/svk) / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 1 Israel / HD, Sport 24 At Sea HD, Sport 4 Israel / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 3 za / HD, TMC (France), TV12 HD (sweden), TV2 Sportskanalen / HD, TVE La 1 / HD, TVPlay Sports Baltic / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Virgin Media Three, Ziggo Sport Select HD)
21:45 часа (Лига на нациите) Естония – Гърция (beIN Sports MENA 13 HD, beIN Sports MENA 3 HD, C More Live HD, Cosmote Sport 1 HD, Epsilon TV (hellas), ETV Estonia, EuroSport 2 Denmark / HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, L´Équipe TV / HD (France), MATCH! Futbol 2 / HD, Polsat Sport News HD, Sky Sports *RED button, Sport 2 (hungary), Sport TV2 (portugal) / HD, Sportkanalen HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), SuperSport 3 HD (alb), SuperSport 7 za / HD, TV2 Sport Premium HD, Viasat Urheilu Finland HD, Ziggo Sport Voetbal)
21:45 часа (Лига на нациите) Люксембург – Молдова (Cosmote Sport 3 HD, MATCH! Futbol 3 / HD, Polsat Sport Extra / HD, Sky Sports *RED button, Sport TV3 (portugal) / HD, SportKlub HD (balkins)
21:45 часа (Холандия, Ерсте дивизи) Рода – НЕК Наймеген (Fox Sports 1 HD (ned)
22:00 часа (Бразилия, Сериа „А“) Спорт Ресифе – Крузейро (Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), Arena Sport BiH, beIN Sports Turkey 1 HD, M. Liga de Campeones / HD, Sport 2 Israel / HD)
23:00 часа (Купа на африканските нации, кв.) Мароко – Малави (Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 3 (serbia), beIN Sports France 1 HD, Fox Sports 4 HD (ned), Sport TV1 (slovenia