0
17

ВОЛЕЙБОЛ
17:00 часа (СП 2018) Иран – Канада (БНТ 2)
20:25 часа (СП 2018) България – САЩ (БНТ 1)
20:25 часа (СП 2018) Полша – Франция (БНТ 2)

БАСКЕТБОЛ
17:55 часа
(Шампионска лига) Левски Лукойл – Шяуляй (БНТ 3)

ТЕНИС
08:00 часа
Турнир за жени в Токио (Sport+ HD)
08:00 часа Турнир за жени в Сеул (F+)
10:00 часа Турнир за жени в Гуангжоу (Sport+ HD)
14:00 часа Турнир за мъже в Санкт Петербург (F+, Sport+ HD)
21:00 часа Лейвър Къп (БНТ 3)
23:00 часа Лейвър Къп (БНТ 3)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:55 часа (Мото GP) Гран При на Арагон, трета тренировка (MAX Sport 1)
13:00 часа (Кану-каяк) Суперкупа в Барнаул (Евроспорт 1)
13:30 часа (Мото GP) Гран При на Арагон, квалификация (MAX Sport 1)
15:15 часа (Дартс) Шампионска лига (Нова Спорт)
16:30 часа (Колоездене) Еврометропол (Евроспорт 1)
19:10 часа (Тенис на маса) Европейско първенство в Аликанте (Евроспорт 1)

БГ ФУТБОЛ
15:00 часа (Втора лига) Поморие – Монтана (Диема Спорт)
17:30 часа (Първа лига) Септември – Локомотив (Пловдив) (Диема Спорт)
20:00 часа (Първа лига) Ботев (Враца) – ЦСКА (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
11:30 часа (Русия, Премиер лига) Енисей – Урал (MATCH! Premier / HD)
13:30 часа (Турция, Суперлига) Малатияспор – Ризеспор (beIN Sports Turkey 1 HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Арминия – Унион (Берлин) (Sky Bundesliga 4 / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Динамо (Дрезден) – Дармщад (Cosmote Sport 8 HD, Sky Bundesliga 5 / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Холщайн (Кил) – Бохум (Sky Bundesliga 3 / HD)
14:00 часа (Испания, Примера дивисион) Райо Валекано – Алавес (beIN LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD, C More Sport 1 HD (finland), Cosmote Sport 2 HD, ONE Sport Israel / HD)
14:00 часа (Русия, Премиер лига) Динамо (Москва) – Анжи (MATCH! Premier / HD)
14:30 часа (Англия, Висша лига) Фулъм – Уотфорд (Диема Спорт 2, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, S Sport / HD (turkey), Sky Sport Football IT / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sky Sports Premier League / HD, Sky Ultra HD 1 (4K), Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 2 (croatia), SportKlub 2 (serbia) / HD, TV2 Sport Premium HD, TV3 MAX (denmark) / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD)
14:30 часа (Англия, ФА Къп) Лимингтън – Торки (BBC *RED button / HD, BBC Connected TV (app)
14:35 часа (Китай, Суперлига) Дзиансу Сунин – Гуангжоу Евъргранде (Sky Sports Football UK / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Парма – Каляри (MAX Sport 2, beIN Sports MENA 13 HD, ONE2 Sport Israel / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, SuperSport 2 HD (alb)
16:00 часа (Турция, Суперлига) Кайзериспор – Коняспор (beIN Sports Turkey 2 HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Аугсбург – Вердер (Cosmote Sport 7 HD, Sky Bundesliga 4 / HD, Viasat Urheilu Finland HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Херта – Борусия (Мьонхенгладбах) (Cosmote Sport 4 HD, Eleven Sports 2 Belgium, Sky Bundesliga 3 / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Хофенхайм – Борусия (Дортмунд) (Евроспорт 2, beIN Sports MENA 5 HD, Canal+ Sport HD (poland), Cosmote Sport 3 HD, Eleven Sports 1 Belgium, EuroSport 2 North-East / HD, Fox Sports 4 HD (ned), Sky Bundesliga 2 / HD, Sport 1 (hungary) / HD, TV3 MAX (denmark) / HD, ViaSport 1 HD (norge)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Нюрнберг – Хановер (Cosmote Sport 9 HD, Sky Bundesliga 5 / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Волфсбург – Фрайбург (Cosmote Sport 8 HD, ORTB (Benin), Sky Bundesliga 6 / HD)
16:30 часа (Русия, Премиер лига) Арсенал (Тла) – Рубин (Казан) (MATCH! Premier / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Юнайтед – Уулвърхемптън (beIN Sports MENA 11 HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 2 (croatia), SportKlub 2 (serbia) / HD, Varzish Sport HD (tjk)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Ливърпул – Саутхемптън (Диема Спорт 2, 6’Eren (den) / HD, beIN Sports MENA 2 HD, Cosmote Sport 1 HD, Sky Sport Football IT / HD, Sky Sports PL (ROI only) / HD, TV2 Sport 1 Norge / HD, TV2 Sport Premium HD, Viasat Jalkapallo Finland HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Лестър – Хъдърксфилд (beIN Connect TURKEY, SportsNet 1 (ca) / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Кристъл Палас – Нюкасъл (beIN Sports MENA 4 HD, beIN Connect TURKEY)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Кардиф – Манчестър Сити (Vamos / HD, beIN Sports MENA 1 HD, Idman TV, S Sport / HD (turkey)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Бърнли – Борнемут (beIN Sports MENA 12 HD, beIN Connect TURKEY, NBC Sports Gold)
17:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Осасуна – Спортинг (Хихон) (GOL (España)
17:00 часа (Англия, Чемпиъншип) Астън Вила – Шефилд Уензди (Нова Спорт, Viasat Sport Sweden / HD, ViaSport 2 HD (norge)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Селта – Валядолид (MAX Sport 1, F+, Sport+ HD, beIN Sports MENA 3 HD, C More Sport 1 HD (finland), Cosmote Sport 2 HD, ONE Sport Israel / HD)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Ейбар – Леганес (C More MAX HD (finland), ONE Sport Israel / HD)
18:00 часа (Франция, Лига 1) Лил – Нант (5 SPORT / HD (israel), Canal+ France / HD, TV5 Monde Africa, TV5 Monde Maghreb-Orient / HD, ViaSport+ HD (norge)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Фиорентина – СПАЛ (MAX Sport 2, beIN Sports MENA 4 HD, ONE2 Sport Israel / HD, Sport TV5 (portugal), SuperSport 2 HD (alb)
19:00 часа (Русия, Премиер лига) Ростов – Уфа (MATCH! Premier / HD)
19:00 часа (Турция, Суперлига) Трабзонспор – Гьозтепе (beIN Sports Turkey 1 HD)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Брайтън – Тотнъм (Диема Спорт 2, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, BT Sport 1 / HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, S Sport / HD (turkey), Sky Sport Football IT / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SuperSport 4 HD (alb), TV2 Sport Premium HD, Viasat Jalkapallo Finland HD)
19:30 часа (Англия, Чемпиъншип) КПР – Норич (Нова Спорт, beIN Sports MENA 12 HD, Sky Sports Football UK / HD, Sky Sports Main Event / HD, Viasat Sport Sweden / HD, ViaSport 2 HD (norge)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Шалке 04 – Байерн (Евроспорт 2, beIN Sports MENA 5 HD, BT Sport 2 / HD, Cosmote Sport 3 HD, Eleven Sports 1 Belgium, EuroSport 2 North-East / HD, Fox Sports 4 HD (ned), Idman TV, Sky Bundesliga 1 / HD, Sky Sport Uno IT / HD, Sport 2 (hungary), Varzish Sport HD (tjk), Viasat Urheilu Finland HD, ViaSport 1 HD (norge)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Хетафе – Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 1, F+, Sport+ HD, beIN LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD, C More MAX HD (finland), Cosmote Sport 2 HD, Eleven Sports 2 Belgium, ONE Sport Israel / HD, SportKlub 2 (croatia), SportKlub 2 (serbia) / HD, SuperSport 5 HD (alb)
19:30 часа (Португалия, Примейра лига) Санта Клара – Рио Аве (Sport TV1 (portugal) / HD)
19:30 часа (Холандия, Ередивизи) Фортуна (Ситард) – Вилем II (Fox Sports 2 / HD (ned)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Екселсиор – Хееренвеен (Fox Sports 1 HD (ned)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Екселсиор – Хееренвеен (Fox Sports 3 (ned)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Анжер – Тулуза (beIN MAX 4 HD (france)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Монпелие – Ница (5 PLUS (israel) / HD, beIN MAX 5 HD (france)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Реймс – Дижон (beIN MAX 6 HD (france)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Сент Етиен – Каен (beIN MAX 7 HD (france), BT Sport Extra 2 *RED Button)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Страсбург – Амиен (beIN MAX 8 HD (france)
21:00 часа (Португалия, Примейра лига) Маритимо – Беленензеш (Sport TV3 (portugal) / HD)
21:30 часа (Италия, Серия „А“) Сампдория – Интер (MAX Sport 2, beIN Sports MENA 4 HD, Eleven Sports 2 Belgium, ONE2 Sport Israel / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SuperSport 2 HD (alb)
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Реал (Мадрид) – Еспаньол (MAX Sport 1, F+, Sport+ HD, beIN LaLiga / HD, beIN Sports MENA 12 HD, beIN Sports MENA 3 HD, C More MAX HD (finland), Canal+ Sport 2 HD (poland), CBC Sport HD, Cosmote Sport 2 HD, Eleven Sports 1 Belgium, ONE Sport Israel / HD, SportKlub 2 (croatia), SportKlub 2 (serbia) / HD, SuperSport 4 HD (alb)
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) Витес – АДО Ден Хааг (Fox Sports 2 / HD (ned), ViaSport 1 HD (norge)
23:00 часа (Португалия, Примейра лига) Витория (Сетубал) – Порто (Sport TV1 (portugal) / HD)