ФУТБОЛ
13:00 часа, Испания, Хуеска – Жирона (beIN LaLiga / HD, Eleven Sports 2 UK)
13:30 часа, Италия, Болония – Удинезе (Макс Спорт 2, Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 4 HD (cro), Eleven Sports 1 UK)

15:00 часа, България, Дунав – Берое (Нова Спорт)

16:00 часа, Франция, Рен – Тулуза (Arena Sport 2 (serbia), Arena Sport 2 HD (cro), beIN Sports France 1 HD)
16:00 часа, Италия, Фрозиноне – Генуа (DAZN Deutsch, Strive Sport, TeleClub Sport LIVE / HD)
16:00 часа, Италия, Киево – Торино (Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia), Eleven Sports 1 UK)
16:00 часа, Италия, Фиорентина – Аталанта (Макс Спорт 2, Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 4 HD (cro), Futbol 2 (ukraine) / HD, Sport TV2 (portugal) / HD)
16:30 часа, Германия, Айнтрахт – Хановер 96 (Евроспорт 2, BT Sport 2 / HD, Fox Sports 4 HD (ned), ViaSport+ HD (norge)
17:15 часа, Испания, Виляреал – Валядолид (Филм+, beIN LaLiga / HD, Eleven Sports 2 UK, ONE Sport Israel / HD)

17:30 часа, България, Верея – Ботев (Пловдив) (Диема Спорт)

18:00 часа, Англия, Кардиф – Бърнли (Диема Спорт 2, Sky Sports Main Event / HD, Sky Ultra HD 1 (4K), Sport TV2 (portugal) / HD, TV2 Sport Premium HD, Viasat Sport Premium / HD)
18:00 часа, Франция, Монпелие – Ним (Нова Спорт, Arena Sport 2 (serbia), Arena Sport 2 HD (cro), beIN Sports France 1 HD)
19:00 часа, Германия, Аугсбург – Фрайбург (Евроспорт 2, BT Sport 2 / HD, Fox Sports 4 HD (ned), ViaSport 1 HD (norge)
19:00 часа, Италия, Парма – Емполи (Макс Спорт 2, Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), Eleven Sports 1 UK, Futbol 2 (ukraine) / HD, Sport TV1 (slovenia), Sport TV5 (portugal)
19:30 часа, Испания, Леванте – Алавес (beIN LaLiga / HD, Eleven Sports 2 UK, ONE Sport Israel / HD)

20:00 часа, България, Локомотив  (Пловдив) – Етър (Диема Спорт)

21:30 часа, Италия, Сасуоло – Милан (Макс Спорт 2, Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), Eleven Sports 1 UK, Futbol 2 (ukraine) / HD, Sport TV1 (slovenia), Sport TV5 (portugal)
21:45 часа, Испания, Бетис – Леганес (Макс Спорт 1, beIN LaLiga / HD, Eleven Sports 2 UK, ONE Sport Israel / HD, Ziggo Sport Select HD)
22:00 часа, Франция, Лил – Олимпик Марсилия (Диема Спорт 2, Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), Canal+ France / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD)

БАСКЕТБОЛ
21:50 часа, Световно първенство за жени – финал (БНТ 2)

ВОЛЕЙБОЛ
10:10 часа, Световно първенство за жени, Куба – България (Мтел Спорт 2)
17:50 часа, Световно първенство за мъже 3-4 място(САЩ – Сърбия) (БНТ 3)
21:20 часа, Световно първенство за мъже, финал (Бразилия – Полша) (БНТ 3)

ТЕНИС
11:30 часа, Турнир ATP 250 Чънду – финал (Мтел Спорт 1)

ФОРМУЛА 1
14:10 часа, Състезание за Голямата награда на Русия (ДИЕМА СПОРТ)