ТЕНИС
08:00 часа
Турнир за мъже в Токио (MAX Sport 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
13:55 часа (Снукър) Европа Мастърс (Евроспорт 1)
19:55 часа (Снукър) Европа Мастърс (Евроспорт 1)
21:00 часа (Дартс) Световен Гран При (Нова Спорт)

БГ ФУТБОЛ
17:30 часа (Втора лига) Локомотив (Горна Оряховица) – Струмска слава (Диема Спорт)
20:00 часа (Първа лига) Славия – Ботев (Враца) (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
18:00 часа (Румъния, Лига 1) Конкордия – Дунарея (Digi Sport 1 (rom) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
19:00 часа (Полша, Екстракласа) Ягелония – Шльонск (Вроцлав) (EuroSport 1 Polska / HD)
19:00 часа (Израел, Лигат Ал) Бней Йехуда – Апоел Раанана (5 LIVE / HD (israel)
19:00 часа (Гърция, Суперлига) Ламиа – Ксанти (ERT 1 / HD)
19:30 часа (Русия, Премиер лига) Рубин – Криля Советов (MATCH! Premier / HD)
20:00 часа (Норвегия, Елитсериен) Сарпсборг – Стрьомгодсет (MAX Norge / HD)
20:00 часа (Израел, Лигат Ал) Макаби (Хайфа) – Апоел (Беер Шева) (Sport 4 Israel / HD)
20:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Елфсборг – Хекен (C More Live 3 HD)
20:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Йоребро – Трелеборг (С More Live 2 HD)
20:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Хамарби – ИФК Гьотеборг (C More Fotboll HD, Sportkanalen HD)
20:00 часа (Дания, Суперлига) Нордселанд – Сьондерийске (TV3 Sport (den) / HD)
20:00 часа (Турция, Суперлига) Истанбул Башакшехир – Малатияспор (beIN Sports Turkey 1 HD)
20:00 часа (Турция, Суперлига) Анкарагюджю – Анталияспор (beIN Sports Turkey 2 HD)
21:00 часа (Израел, Лигат Ал) Макаби (Тел Авив) – Апоел (Тел Авив) (5 SPORT / HD (israel)
21:00 часа (Румъния, Лига 1) ЧФР Клуж – Университатя (Крайова) (Digi Sport 1 (rom) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
21:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Инголщад – Унион (Берлин) (BT Sport 3 / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 2 Poland HD, Sky Bundesliga 1 / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 2 Israel / HD)
21:30 часа (Италия, Серия „А“) Сампдория – СПАЛ (MAX Sport 2, beIN Sports MENA 13 HD, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Turkey 4 HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Digi Sport 2 HD (svk), Eleven Sports 1 Poland HD, Nova Sports 1 HD (Hellas), ONE2 Sport Israel / HD, Sky Sport 251 IT / HD, Sky Sport Serie A / HD, Sport TV1 (slovenia), Sport TV3 (portugal) / HD, SuperSport 9 za)
21:45 часа (Франция, Лига 2) Троа – Оксер (Canal+ Sport (france) / HD)
22:00 часа (Англия, Висша лига) Борнемут – Кристъл Палас (Диема Спорт 2, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, Canal+ Sport HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 4 HD (svk), EuroSport 1 Romania / HD, M. Liga de Campeones / HD, RMC Sport 1 HD (France), S Sport / HD (turkey), Setanta Kazakhstan / HD, Sky Sport Football IT / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sky Sports Premier League / HD, Sky Ultra HD 1 (4K), Sport 1 Israel / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, Spíler 1 TV / HD, SuperSport 3 za / HD, SuperSport MaXimo 1, TV2 Sport Premium HD, TVPlay Sports Baltic / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Premium / HD, Ziggo Sport Select HD)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Селта – Хетафе (MAX Sport 1, F+, Sport+ HD, beIN MAX 4 HD (france), beIN Sports MENA 12 HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Turkey 3 HD, Сanal+ Sport 2 HD (poland), DAZN 2 Bar HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 4 (rom), GOL (España), ONE Sport Israel / HD, Spíler 2 TV / HD, SuperSport 7 za / HD)

.