-1.6 C
Lovech
сряда, февруари 8, 2023
тв спорт
11
0

ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа (НВЛ, жени) ЦСКА – Левски (Диема Спорт 2)

БАСКЕТБОЛ
20:00 часа (Евролига) Жалгирис – Барселона (Мтел Спорт 2, beIN Sports MENA HD 8, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 4 (rom), Fox Sport 2 Africa, Nova Sport 2 HD (Cyprus), Nova Sports 2 HD (Hellas), Viasat Sport Baltic, Viasat Urheilu Finland HD)
21:05 часа (Евролига) Макаби (Тел Авив) – ЦСКА (Москва) (Channel 10 Israel / HD, Digi Sport 3 (hun), Fox Sports 1 Africa, MATCH! Igra / HD, Nova Sports 1 HD (Cyprus), Nova Sports 1 HD (Hellas), SportKlub 2 (Croatia), SportKLub 2 (Serbia) / HD, SportKlub 2 (Slovenia)
21:45 часа (Евролига) Олимпия (Милано) – Анадолу Ефес (beIN Sports Turkey 3 / HD, Digi Sport 2 (Hun) / HD, Nova Sports 3 HD (Cyprus), Nova Sports 3 HD (Hellas)
22:00 часа (Евролига) Басковия – Химки (Мтел Спорт 2, beIN Sports MENA HD 10, Digi Sport 1 (hun) / HD, Dogo Sport 4 (rom), Fox Sports 2 Africa, MATCH! Nash Sport, Nova Sports 2 HD (Cyprus), Nova Sports 2 HD (Hellas)

ТЕНИС
13:00 часа Турнир за мъже в Дубай (Мтел Спорт 1)
17:30 часа Турнир за мъже в Сао Пауло (F+, Sport+ HD)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:45 часа (Снукър) Уелш Оупън (Евроспорт 2)
14:45 часа (Снукър) Уелш Оупън (Евроспорт 1)
19:30 часа (Колоездене) Световно първенство в Апелдорн (Евроспорт 2)
20:45 часа (Снукър) Уелш Оупън (Евроспорт 1)
21:00 часа (Дартс) Висша лига в Екзитър (Нова Спорт)

ФУТБОЛ
16:30 часа (Индия, Суперлига) Бенгалуру – Керала (Мтел Спорт 2, Abu Dhabi Sports 6 HD, Fox Sports 1 Africa,, SportKlub 3 (Croatia), SportKlub 3 (Serbia), SportKlub 3 (Slovenia)
19:00 часа (Дания, Суперлига) Сьондерийске – Олборг (TV3 Sport (den) / HD)
19:00 часа (Дания, Суперлига) Нордселанд – Силкеборг (EuroSport 2 Denmark / HD)
19:30 часа (Купа на Турция) Бешикташ – Фенербахче (ATV Turkey (Europe), ATV Turkey / HD, SportKlub 1 (Croatia), SportKlub 1 (Montenegro) / HD, SportKlub 1 (Serbia) / HD, SportKlub 1 (Slovenia)
19:30 часа (Купа на Гърция) Лариса – АЕК (Arena Sport 3 (Serbia), Arena Sport 3 HD (cro), Cosmote Sport 1 HD)
20:30 часа (Испания, Примера дивисион) Бетис – Реал Сосиедад (beIN LaLiga / HD, beIN Sports MAX 2 / HD (Turkey), beIN Sports MAX (france), beIN Sports MENA HD 13, beIN Sports MENA HD 4,, Cosmote Sport 8 HD, Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports 2 HD (Poland), ONE Sport (Israel) / HD, Sport TV1 (Portugal) / HD, SuperSport 11 za / HD, Telekom Sport RO 4, TV3 Sport HD (Sweden), ViaSport 2 HD (Norge)
20:30 часа (Купа на Румъния) Университатя (Крайова) – Динамо (Букурещ) (Digi Sport 1 (rom) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD, Telekom Sport RO 5)
20:50 часа (Купа на Израел) Апоел (Хайфа) – Макаби (Хайфа) (5 SPORT / HD (Israel)
21:00 часа (Дания, Суперлига) Мидтиланд – Брьондби (SportKlub HD (Balkins), TV3+ (Denmark) / HD)
21:45 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Манчестър Сити (Диема Спорт, 6’Eren (den) / HD, beIN Sports MENA HD 11, beIN Sports MENA HD 2, Canal+ Sport HD (Poland), Cosmote Sport 3 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, EuroSport 1 Romania / HD, Futbol 1 (Ukraine) / HD, Idman TV, MATCH! Futbol 1 / HD, Movistar Futbol / HD, S Sport / HD (Turkey), SFR Sport 1 HD (France), Sky Sports 3 (Italy) / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sky Sports Premier League / HD, Sky Ultra HD 1 (4K), Spiler TV (Hungary), Sport TV3 (Portugal) / HD, SportKlub 1 (Croatia), SportKlub 1 (Montenegro) / HD, SportKlub 1 (Serbia) / HD, SportKlub 1 (Slovenia), SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 3 za / HD, SuperSport MaXimo 1, TV2 Sport Premium HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Premium)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Лас Палмас – Барселона (Sport+ HD, beIN Sports France 2 / HD, beIN Sports MENA HD 12, beIN Sports MENA HD 17, beIN Sports HD 3, beIN Sports Turkey 1 / HD, Cosmote Sport 2 HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 1 HD (Poland), Futbol 2 (Ukraine) / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, MATCH! TV / HD, MATCH! TV / HD, Movistar Partidazo / HD, ONE Sport (Israel) / HD, Sky Sports Football / HD, Sport 1 (Hungary) / HD, Sport TV2 (Portugal) / HD, SportKlub 3 (Croatia), SportKlub 3 (Serbia) / HD, SportKlub 3 (Slovenia), SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, Telekom Sport RO 6, TV3 MAX (Denmark) / HD, Viasat Football Sweden / HD, Viasat Ultra HD (4K), Viasat Urheilu Finland HD, ViaSport 1 HD (Norge)
22:00 часа (Купа на Франция) Каен – Лион (Arena Sport 1 (Serbia), Arena Sport 2 HD (cro), Arena Sport BiH, beIN Sports Espana / HD, beIN Sports MENA HD 6, beiN Sports Turkey 2 / HD, EuroSport 2 France HD, Sport 1+ HD (Germany), Telekom Sport RO 3)
22:30 часа (Испания, Примера дивисион) Алавес – Леванте (beIN LaLiga / HD, beiN Sports MAX 2 / HD (Turkey), beIN Sports MAX 4 (France), beIN Sports ENS HD 13, beIN Sports MENA HD 4, Cosmote Sport 7 HD, Eleven Sports 2 HD (Poland), EuroSport 2 Denmark / HD, ONE Sport (Israel) SuperSport 11 za / HD, Telekom Sport RO 4, TV3 Sport HD (Sweden), ViaSport 2 HD (Norge)

Ако продължите да използвате сайта Lovechmedia.com, вие се съгласявате с използването на бисквитки. Повече информация

Настройките на бисквитките на този сайт са настроени на "позволи на бисквитки", за да ви даде най-доброто преживяване сърфиране възможно. Ако продължите да използвате този сайт, без промяна на настройките ви за тях, или щракнете върху "Приемам" по-долу тогава вие приемате това.

Затвори