ТЕНИС
13:30 часа Турнир за мъже в Ротердам (Мтел Спорт 1)
14:30 часа Турнир за жени в Доха (F+, Sport+ HD)
20:00 часа Турнир за мъже в Ню Йорк (Sport+ HD)
20:30 часа Турнир за мъже в Ротердам (Мтел Спорт 1)
21:30 часа Турнир за мъже в Ню Йорк (F+)

БАСКЕТБОЛ
20:00 часа (Купа на Испания) Гран Канария – Фуенлабрада (Нова Спорт)
22:30 часа (Купа на Испания) Барселона – Баскония (Нова Спорт)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
08:30 часа (Голф) Оман Голф Класик (Мтел Спорт 2)
12:00 часа (Голф) Оман Голф Класик (Мтел Спорт 2)
16:30 часа (Колоездене) Обиколка на Андалусия (Евроспорт 2)
18:00 часа (Колоездене) Обиколка на Алгарве (Евроспорт 2)

ФУТБОЛ
16:30 часа (Индия, Суперлига) Бенгалуру – Пуна Сити (Abu Dhabi Sports 6 HD, Fox Sports 1 Africa, SportKlub 3 (Croatia), SportKlub 3 (Serbia) / HD, SportKlub 3 (Slovenia), Star Sports 2 / HD2)
18:00 часа (Румъния, Лига 1) Газ Метан – Ювентус (Букурещ) (Digi Sport 1 (rom) / HD, Look Plus (Romania) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
19:00 часа (Полша, Екстракласа) Сандеция – Корона (EuroSport 2 Polska / HD)
19:00 часа (Турция, Суперлига) Коняспор – Бешикташ (beIN Sports Turkey 1 / HD, Fox Sports 1 Africa, SportKlub 1 (Croatia), SportKlub 1 (Montenegro) / HD, SportKlub 1 (Serbia) / HD, SportKlub 1 (Slovenia)
19:00 часа (Украинско първенство) Шахтьор (Донецк) – Черноморец (Одеса) (Мтел Спорт 2, Futbol 1 (Ukraine) / HD, SportKlub 3 (Croatia), SportKlub 3 (Serbia) / HD, SportKlub 3 (Slovenia)
19:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Хайденхайм – Бохум (Cosmote Sport 8 HD, Eleven Sports 1 HD (Poland), Fox Sports 2 HD (Nederland), Sky Bundesliga 3 / HD)
19:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Кайзерслаутерн – Зандхаузен (Sky Bundesliga 2 / HD, Sport 1 Israel / HD)
20:00 часа (Дания, Суперлига) Нордселанд – Одензе (TV3 Sport (den) / HD)
20:45 часа (Румъния, Лига 1) Волунтари – Университатя (Крайова) (Dogo Sport 1 (rom) / HD, Look Plus (Romania) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
21:00 часа (Холандия, Ередивизи) ВВВ Венло – Грьонинген (Fox Sports 3 (Nederland)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Брест – Ниор (beIN Sports MAX 5 (France)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Клермон – Шатору (beIN Sports MAX 6 (France)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Газелек (Аячо) – Реймс (beIN Sports MAX 7 (France)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Бург Перона – Нанси (beIN Sports MAX 8 (France)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Орлеан – ФК Пари (beIN Sports MAX 9 (France)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Сошо – Льо Авър (beIN Sports MAX 10 (France)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Валансиен – Аячо (beIN Sports MAX 4 (France)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Ним – Тур (beIN Sports France 2 / HD)
21:30 часа (Германия, Бундеслига) Херта – Майнц (Евроспорт 2, beIN Sports MENA HD 5, Canal+ Sport 2 HD (Poland), Cosmote Sport 1 HD, EuroSport 2 North-East / HD, EuroSport 2 XTRA HD (de), Fox Sports 2 HD (Nederland), Idman TV, MATCH! Futbol 3 / HD, Movistar Futbol / HD, Multifutbol 2, Sky Sport Plus (Italy) / HD, Sport 1 Israel / HD, Star Sport Select HD2)
21:30 часа (Полша, Екстракласа) Легия (Варшава) – Шльонск (Вроцлав) (Canal+ Sport HD (Poland)
21:30 часа (Италия, Серия „Б“) Кремонезе – Бари (Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (Italy) / HD, Sky Super Calcio / HD)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Монако – Дижон (Arena Sport 3 (Serbia), Arena Sport 3 HD (cro), beIN Sports Espana / HD, beIN Sports MENA HD 6, beIN Sports Turkey 2 / HD, BT Sport ESPN / HD, Canal+ Sport (France) / HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports 2 HD (Poland), MATCH! Futbol 2 / HD, Nova Sports 3 HD (Cyprus), Nova Sports 3 HD (Hellas), Sport 1 (Czech/svk) / HD. Sport TV2 (Portugal) / HD, Sport TV2 (Portugal) / HD)
21:45 часа (Англия, ФА Къп) Лестър – Шефилд Юнайтед (Диема Спорт, beIN Sports MENA HD 4, Digi Sport 4 (rom), eir Sport 1, Futbol 1 (Ukraine) / HD, Nova Sports 1 HD (Hellas), Sport 3 Israel / HD, SportKlub HD (Balkins), SuperSport 9 za, Telekom Sport RO 4, Tivibu Spor 3 HD, TV3 MAX (Denmark) / HD, Viasat Urheilu Finland HD, ViaSport 3 HD HD (Norge)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Жирона – Леганес (beIN LaLiga / HD, beIN Sports MENA HD 17, beIN Sports MENA HD 3, beIN Sports Turkey 4 / HD, Cosmote Sport 2 HD, Eleven Sports 3 HD (Poland), EuroSport 2 Denmark / HD, ONE Sport (Israel) / HD, Sky Sports Football / HD, SportKlub 3 (Croatia), SportKlub 3 (Serbia) / HD, SportKlub 3 (Slovenia), SuperSport 7 za / HD, ViaSport 1 HD (Norge)
22:00 часа (Англия, ФА Къп) Челси – Хъл Сити (Диема Спорт 2, beIN Sports MENA HD 11, BT Sport 2 / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Eleven Sports 1 HD (Poland), EuroSport 1 Sweden HD, Fox Sports Italy / HD, Futbol 2 (Ukraine) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Nova Sports 1 (Czech) / HD, Nova Sports 2 HD (Hellas), Sport 1 (Hungary) / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV3 (Portugal) / HD, SpotKlub 1 (Croatia), SportKlub 1 (Montenegro) / HD, SportKlub 1 (Serbia) / HD, SportKlub 1 (Slovenia), SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 3 za / HD, SuperSport MaXimo 1, Telekom Sport Ro 3, Tivibu Spor 82, TV3+ (Denmark) / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Baltic)
22:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Валядолид – Уеска (GOL (Espana)
22:30 часа (Португалия, Примейра лига) Фейрензе – Портимонензе (Sport TV1 Africa / HD, Sport TV1 (Portugal) / HD)